Poidło pływakowe – idealne na upały dla Twojego pupila

Z postępu korzystamy wszyscy. Także nasze zwierzęta. I bardzo dobrze!

Również poidło miskowe z zaworem pływakowym zostało stworzone z myślą o tym, aby ułatwić życie zarówno nam, jak i naszym ukochanym psom, a także innym zwierzętom: bydłu, owcom czy koniom. Dzięki niemu bowiem nasze czworonogi bez żadnych problemów dla siebie i dla nas mają stały dostęp do wody pitnej, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza latem – kiedy panują upały i trzeba często gasić pragnienie.

 

Należy jednak wyjaśnić, o jakim dokładnie wynalazku teraz mówimy, a więc czym właściwie jest poidło pływakowe. Otóż, jest to specjalna miska przeznaczona do pojenia czworonogów. Dzięki temu, że posiada pływak (element spustowy), poziom wody jest w niej utrzymywany na stałym poziomie. Innymi słowy, woda automatycznie napełnia się do określonego poziomu bezpośrednio po wypiciu jej przez zwierzę. Zawór poidła osłonięty jest pokrywą, przez co zwierzak nie ma do niego dostępu. Nie ma więc możliwości, by zwierzę przelało wodę, co niekiedy zdarza się w przypadku stosowania poideł z językiem, kiedy spragniony osobnik niekiedy niezdarnie naciska zawór, aby miska napełniła się wodą.

 

Urządzenie, dzięki temu, że wyposażone jest w korek spustowy, umożliwia nam spuszczenie wody zawsze wtedy, gdy nie chcemy go dłużej używać lub po prostu istnieje potrzeba umycia go.

 

Poidła oferowane w Panfarmerek.pl wykonane są z wytrzymałych materiałów i mogą być podłączane zarówno z lewej, jak i prawej strony. Wszystkie mają przyłącza wody 1/2” oraz dodawane przez nas gratis przyłącze umożliwiające podpięcie szybkozłączki. To, co z kolei odróżnia je od siebie, to przede wszystkim rożne pojemności i różne wymiary.

 

Wszystkie poidła są bardzo łatwe w montażu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poideł: http://www.panfarmerek.pl/search.php?text=p%C5%82ywakowe

10 thoughts on “Poidło pływakowe – idealne na upały dla Twojego pupila

  1. No to nie wiem czy jezeli chodzi o nadawanie głupich imion zwierzętom, ktoś przebije mojego kumpla. Dał kotu na imię Al Jazeera. No comment

  2. Haha, Al Jazerra. To moj znajomy dal psu na imię Bękart.

  3. A mój ma na imię Reksio – z sentymentu do bajki, któr w dzieciństwie uwielbiałam.

  4. Skończcie juz z tym wyliczaniem rodem z podstawówki, jak czyj pies ma na imię. Temat jest inny. Wiec ja w temacie: mam takie poidło i jestem mega happy. A zwłaszcza mój pies jest mega happy, bo ma stały doistęp do wody. A w naszym przypadku to istotne, bo pies często bryka po ogrodzie, a i my czesto jestecmy poza domem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.