Poidła pływakowe (z zaworem pływakowym) -zawsze świeża i czysta woda!

W ofercie naszego sklepu pojawiły się nowe poidła pływakowe utrzymujące stały poziom wody. Są one idealnym rozwiązaniem dla koni, bydła, psów i innych zwierząt.

Zalety poidła pływakowego:
Bardzo prosty montaż – wystarczy kran w ogrodzie lub na działce i wąż ogrodowy, żeby samemu zamontować poidła dla psa.
Chroni przed przelewaniem wody – zabudowany element spustowy (pływak) do którego zwierzę nie ma dostępu zabezpiecza przed przelewaniem. Poidło pływakowe to jedyne praktyczne rozwiązanie dla psów lub koni, które dla zabawy przelewają wodę w standardowych poidłach z językiem !
Zapewnia stały poziom wody – twojemu psu nigdy nie zabraknie wody w misce ! Zawór pływakowy utrzymuje w misce poidła stały poziom wody (woda automatycznie napełnia się po wypiciu jej przez zwierzę). W przeciwieństwie do zwykłych poideł z językiem , zwierzę nie musi naciskać na zawór, aby napić się wody (co bardzo często było problemem dla małych zwierząt, które nie miały siły pyskiem wcisnąć języka ).

 

W sklepie Panfarmerek.pl oferujemy:


•    Poidło żeliwne pływakowe WU7 dla bydła, koni, owiec i psów + przyłącze
Właściwości produktu:
– żeliwna odporna  na zniszczenia miska poidła
– podłączenie: lewa lub prawa strona
– regulacja wysokości poziomu wody
– pojemność 4 litry
Poidło posiada pływak, który utrzymuje stały poziom wody (woda automatycznie napełnia się po wypiciu jej przez zwierzę). Poziom wody jest regulowany przez hodowcę (zwierzę nie ma dostępu do pływaka).

Poidło z zaworem pływakowym wyposażone jest w korek spustowy, który umożliwia spuszczenie wody i wyczyszczenie poidła. Istnieje możliwość przykręcenia poidła do ściany, kojca lub rury za pomocą dołączonej obejmy.
Do zakupionego poidła dokładamy za darmo przyłącze plastikowe, dzięki któremu za pomocą węża i szybkozłączki można podłączyć poidło do kranu.

 

•    Poidło z zaworem pływakowym 5-8 litrów
Właściwości produktu:
-Poidło wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa
-Pojemność regulowana: 5-8 litrów
-Pokrywa zaworu z blachy nierdzewnej
-Wejście 1/2 cala, możliwość montażu z prawej lub lewej strony
-Montaż poidła na 4 śruby
Poidło posiada pływak, który utrzymuje stały poziom wody (woda automatycznie napełnia się po wypiciu jej przez zwierzę). Poziom wody jest regulowany przez hodowcę (zwierzę nie ma dostępu do pływaka).
Poidło wyposażone jest w korek spustowy, który umożliwia spuszczenie wody i wyczyszczenie poidła. Istnieje możliwość przykręcenia poidła do ściany, kojca lub rury za pomocą dołączonej obejmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.